Megoldásra vár

Firkás telefonfülke a Nemzeti Múzeum előtt

Firkás telefonfülke a Nemzeti Múzeum előtt. A 9-es buszok és M3 metrópótló buszok megállójánál a Deák Ferenc tér irányában. Már megint. 2021 szeptembere óta fotózom a https://jarokelo.hu/88752 bejelentésben, de hiába mossa le egyszer a Telekom, ez nem megoldás. Nem is értem, hogy lehet ezt megengedni, hogy a Nemzeti Múzeum bejárata így nézzen ki!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Múzeum krt. 14-16

Hozzászólások

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Még megvan a fülke. Remélem, most már nem kell sokáig néznünk.
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel folyamatosan rongálják, rövidesen leszereljük a telefonfülkét.
  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Undorító
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére