Megoldásra vár

Haraszt utca 19. füvön parkolás újra

A parkolást gátló köveket valaki egy halomba dobálta a fa tövébe és most újra tudnak szabálytalanul parkolni a fűben az autósok. Előbb-utóbb az egy-két éve ide ültetett fák fogják bánni és a fű helyett is sár és por lesz.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Haraszt u. 19

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A nevezett helyszínt Újbuda Közterület-felügyeletének munkatársai több alkalommal ellenőrizték (fotókkal dokumentálva), mely során – a KRESZ hatálya alá eső - szabálysértés miatt...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Újra tilosban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Törökverő út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére