Megoldott

Rendszám nélküli szürke Ford Focus

Rendszám nélküli szürke Ford Focus 1.4I 16V AMBIENTE a Maléter Pál utca 1. és 2. között az A/2 lépcsőházzal szemben. Műszakija 2021.04.06-án lejárt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Maléter Pál u. 1b

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A gépjármű üzembentartója Közterület használati engedélyt kért és kapott.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Felszólítottuk.
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Önkormányzatok vezető jelezhetnék ezt problémát a Főváros vezetésének.

    Talán ha minden fővárosi kerület jelezné, talán még az illetékes Minisztérium is szigoríthatna a szabályozáson...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Tudjuk, és köszönjük!
    Jobb, hathatósabb szabályozásra lenne szükség, megfűszerezve elrettentő erejű bírságokkal... mindjárt megszűnne ez a jelenség, és megtanulnák az emberek, hogy a szemetet nem az...
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Megkérnék mindenkit arra, hogy ne sürgessük a felügyeletek tevékenységét.
    Ezt a kocsit is ismerjük, intézkedni fogunk vele szemben is.
    Hetedik hó egytől nem elszállítások garmada indul meg, hanem a fe
    ...
  • Franics Kálmán hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Gábor!
    Nagyon kérem felesleges ügyekkel ne terheljük idő előtt a Közterület-felügyeletet. Ha Ön is tudja, hogy jelen körülmények között csak péntektől minősül lejárt műszakis autónak, akkor m...
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Kálmán! Várjuk meg a közterület-felügyelet állásfoglalását. Péntektől elszállítható lesz egyébként, ha nem használja ki a tulajdonos, hogy van egy kiskapu.
  • Franics Kálmán hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Németh Gábor!
    Ha rendszám nélküli lenne, nem lett volna szükség a hátsó rendszám kitakarására. Műszaki vizsgája a jelenlegi rendelkezések szerint, pedig érvényes.
    Üdvözlettel:
    Franics Kálmán...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2001-es kék CHRYSLER a Pannonhalmi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére