Válaszra vár

Parkolómentes zóna zsúfolásig autóval

Anonim Járókelő

A Red Bull röpnap alkalmával a sokat vitatott Budapart parkolómentes koncepciója ismét elbukott, a végig megállni tilos Bíró László József krt dupla sorban tele autókkal, Dombóvári út mentén minden apró zöldfelület parkoló lett.

Közterület felügyeletnek nyoma sincs.

Mikor oldják már meg ezt az életképtelen koncepciót? 2 és fél éve folyamatosan probléma. Vagy zárják le sorompóval az utcát vagy büntessenek rendesen vagy csináljanak fizetős parkolókat az utcára.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kopaszi-gát 5

Hozzászólások

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A nevezett helyszínt Újbuda Közterület-felügyeletének munkatársai rendszeresen ellenőrzik és szükség esetén megteszik a hatáskörükbe tartozó intézkedéseket.

    Üdvözlettel: Újbuda Közterület-felügyelet
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Újra tilosban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Törökverő út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére