Megoldásra vár

Levált fadeszka a buszmegállóban

Anonim Járókelő

A Dísz téren a 16-os buszmegállójában (Széll Kálmán tér irányában) levállt az oda épített emelvény oldaláról a fadeszka.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Tárnok u. 1

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0027897/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00104294

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. szakterülete köszöni megkeresését Tájékoztatják, hogy a bejelentett (Széll Kálmán tér irá
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    MRP-062

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Clark Ádám tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kicsit magasra rakták

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Asztalos Sándor út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére