Megerősítésre vár

Baleset maradéka

Baleset után itt maradt a hulladék a sarkon.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Liget sor 44

Hozzászólások

  • Otocolobus Manul visszajelzésére vár.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor az FKF az illetékes.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A balesetből adódó hulladék elszállítását megrendeltük az FKF-től.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hatalmas ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Koszos kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére