Megoldott

Kráter

Tisztelt Illetékes!

A képen látható kisebb kráter szépen fejlődik, mára már 1-2 kisebb kutya, illetve egy autó kereke simán belezuhanva elfér benne.

Kérem a hiba elhárításáról intézkedni szíveskedjenek!

Tisztelettel:
Szelényi Dániel

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Bocskai u. 50

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült a javítás, az ügy MEGOLDOTT-ként lezárható, köszönöm!
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás...
  • Szelényi Dániel visszajelzésére vár.

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Meg nem oldódott, illetve megint kicsit rosszabb lett, eltűnt a veszélyt jelző tábla!
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!
    A jelzett helyszínt jelenleg a BK kitáblázta és az FCSM és a Fővárosi Vízművek vizsgálja.
    Tisztelettel: Bakos Géza, városüzemeltetés
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIX. kerület KÖZPARK NKft."-ra.

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    A kráter helye
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tűnik, hogy már nem kell segíteni a munkát abban a tekintetben, hogy megtalálták a problémát. Tegnap kitettek egy terelő táblát.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Ügykezelői infó:
    Van egy szintén kiegészítésre váró bejelentés erről a problémáról. Ha ide érkezik jó fotó, akkor a másikat küldjétek be a listára, mint duplikáció. Köszi.
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/103798/25-cm-mely-lyuk-az-aszfaltban
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ille...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Szépen mélyül...
  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére