Megoldott

Eltakart panoráma tükör

Tisztelt Illetékes!

A képen látható panoráma tükörbe faágak lógnak be, pont a lényeg nem látszik. Szemléltetés képpen a képen éppen egy kisteherautó "látható" a tükörben.

Kérem a hiba elhárításáról intézkedni szíveskedjenek!

Tisztelettel:
Szelényi Dániel

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Varjú u. 2a

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Dániel!
    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen s...
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták az ágak levágását, újra használható a tükör, meogldottként lezárható, köszönöm!
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ra.

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Sőt, megjegyzem, hogy a tükör közterületen van, de egy magánterületről a közterületre kilógó faág takarja be. De mivel a „magánterület” maga a Bókay-kert, ezért vélelmezem, hogy bárhogy is vesszük, a...
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Ok, értem, de valószínűleg a XVIII. kerületben nem a "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata" fog intézkedni, ha jól sejtem ;-) Köszönöm!
  • Suszter Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel ők csak a tükörért felelősek. A gond a belógó faágakkal van, annak üzemeltetője pedig már a kerület.
  • Suszter Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem a bp közút az illetékes :)
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Adminok! Budapest Közút az illetékes!

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/95186/betort-panorama-tukor
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Út szélén lévő bokor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Dózsa György utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Havanna utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére