Megoldott

Betört panoráma tükör

Tisztelt Illetékes!

A betört panoráma tükör ugyan "már csak" a kerékpáros - autós konfliktus elkerülését hivatott segíteni az utca egyirányúsítása óta (le is van bókolva a tükör, nem csak törött), de azért jó lenne, ha használható lenne.

Kérem a hiba elhárításáról intézkedni szíveskedjenek!

Tisztelettel:
Szelényi Dániel

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Kiss István utca 36

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Adminok!

    A tükröt kijavították, az ügy lezárható, köszönöm!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A KRESZ tükör helyreállítására a szükséges intézkedéseket megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forga
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lekopott felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagykőrösi út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zebra nincs felfestve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Görög Mihály
    Illetékes: Budapest Közút
    Pestszentimre felső (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére