Megoldásra vár

Közvilágítás hiányos a kerékpár úton

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.07.01.

DBK válasza:
"Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű, tulajdonú."

---

FRISSÍTÉS: 2022.06.29.
Bejelentő jelzése + új képeket csatolt:
"Korai volt az öröm és a lezárás. A helyzet változatlan. A 4 lámpa és az alagút továbbra is sötét. Az M0-sra felvezető kerékpár útról és az M0-s alatti alagútról van szó."

-------------------------------------------
FRISSÍTÉS: 2022.06.28.
BDK jelzése:
"Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént."

-----------------------------------------------
4 lámpa nem működik a kerékpár úton. Az alagútban egyáltalán nincs világítás.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Háros sziget

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXII. kerület Budafok Önkormányzata"-ról "Magyar Közút"-ra.

  • Magyar Közút (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Korábban megküldött válaszunkat kérjük tekintse tárgytalannak, adminisztrációs hiba történt.

    Tájékoztatjuk, hogy a kerékpárút világításának javítását illetékes kollégáink a tegnapi
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.07.01. DBK válasza: "Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú." --- FRISSÍTÉS: 2022.06.29. Bejelentő jelzése + új képeket csatolt: "Korai volt az öröm és a lezárás. A helyzet változatlan. A 4 lámpa és az ala...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Közút"-ról "XXII. kerület Budafok Önkormányzata"-ra.

  • Magyar Közút (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Társaságunkhoz érkezett megkeresését köszönettel megkaptuk.

    Tájékoztatjuk, hogy a Magyar Közút Nonprofit Zrt. közel 32 ezer kilométeres országos közúthálózat üzemeltetéséért és fen
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.06.29. Bejelentő jelzése + új képeket csatolt: "Korai volt az öröm és a lezárás. A helyzet változatlan. A 4 lámpa és az alagút továbbra is sötét. Az M0-sra felvezető kerékpár útról és az M0-s alatti alagútról van szó." ------------------------------------------- FRISSÍTÉS: 2022.06.28. BDK jelzése: "Kösz...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Magyar Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítás...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "4 lámpa nem működik a kerékpár úton. Az alagútban egyáltalán nincs világítás."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.06.29. Bejelentő jelzése + új képeket csatolt: "Korai volt az öröm és a lezárás. A helyzet változatlan. A 4 lámpa és az alagút továbbra is sötét. Az M0-sra felvezető kerékpár útról és az M0-s alatti alagú...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Korai volt az öröm és a lezárás. A helyzet változatlan. A 4 lámpa és az alagút továbbra is sötét. Az M0-sra felvezető kerékpár útról és az M0-s alatti alagútról van szó.
  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Nem működő lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budafoki elágazás (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nappal égő lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Vámház körút
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Boráros tér H
  Vissza az oldal tetejére