Megoldott

Este sötétség a Jókai utcában

A Jókai utcában (VI. kerület) nem égnek éjjel a lámpák a Lovag utca és a Dessewffy utca közti szakaszon.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Jókai u. 21

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült lámpa 4

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült lámpák 3

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Andrássy út (Vörösmarty utca M) (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült lámpa 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére