Megoldásra vár

Városligetben fa körüli kerítés ki fog dölni

A Városligetben az Olof Palme ház (Millenium háza) mellett néhány fa körül karán szerü kerítés található. Ezek (gondolom) áttelepített fák, mivel drótkötéllel vannak rögzítve -már amelyik még tartja magát. Az egyik fa karámja ingatag, hamar ki fog dölni. Ha már arra járnak, a fa törzsén hagyott drótkötelet is rendbeszedhetnék, mielött végérvényesen benövi, hisz a rögzítés már hónapok óta csak szabadon lóg…

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Olof Palme stny. 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Városliget Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönjük a bejelentést. Kérjük, az alábbi választ továbbítani szíveskedjenek:

    A Városliget területén átültetett fák rögzítései és körülzárásai a Vállalkozótól kapott informáci
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Csíkvári Olivér bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ligetkör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Budapest Dvorák sétány 1 47.509069, 19.086686 (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gagyi a Ligetkör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Ajtósi Dürer sor (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére