Megoldott

Kivont Citroen közterületen parkol

Anonim Járókelő

Láthatóan elhagyott állapotú, JSzP alapján kivont Citroen parkol közterületen, kérem a tulaj értesítését és az elszállítást.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, József Attila u. 26

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A jármű már nincsen ott, valószínűleg elszállították.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétlopott kerékpárroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    0517-Városháza Park (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Vámház körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Nem lehet közlekedni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Sebész utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére