Megoldásra vár

Kidőlt szemetesláda tartó

Kérem, hogy a Rómaifürdő megállóban (Batthyány tér felé) a kidőlt szemetestartó oszlopot szereljék vissza a helyére!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Rómaifürdő

Hozzászólások


  • Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    MÁV-HÉV Helyiérdekű Vasút

    Zártkörűen Működő Részvénytársaság

    Ügyfélszolgálat
    ...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    T
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    A Szentendrei út 210 melletti villanyoszlopnak van nekitámasztva a kukatartó.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Omar!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan KÉP(EK)ET, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az
    ...
  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    A Rómaifürdő HÉV-megállóban (Batthyány tér felé) található.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Omar!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük a
    ...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    beázik a megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Óbudai rendelőintézet (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Alacsonypadlós járatok jelzése 2.0

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Esőbeálló hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére