Megoldott

Balesetveszélyes kátyú az Öv-Dorozsmai sarkon

Tisztelt Illetékesek!

A csatolt képeken látható kátyú jelentős veszélyt jelent a kerékpáros közlekedőkre (is).
Kérjük a probléma mielőbbi javítását.

Köszönettel!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Öv u. 197

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pácsonyi Imre hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra került. :)
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Pácsonyi Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egész kerék el fér benne

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Általános Név
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Istvánffy utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Kátyú az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Laky Adolf utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére