Megoldott

Gaz, mocsok, szemét

Anonim Járókelő

Mélyen elkeserítő és lehangoló, ahogy a jelzett terület folyamatosan kinéz. Kérem, a szükséges takarítást végezzék el és tegyék rendbe a virágkazettákat.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit körút 97

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a Margit körút takarítását munkatársaink elvégezték.

    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtes
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újonnan ültetett fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elpusztult fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Pázsit utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Benőtt bokrok a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Bem rakpart (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére