Megoldott

Kiégett neonok

Kérem cseréljék a fényforrásokat! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Göncz Árpád városközpont

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bárány Attila
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kisgömb utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Ugró Gyula sor (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére