Megoldott

Több hete itt parkol

Több hete itt parkol egy autómentővel ideszállított Wolkswagen gépkocsi
Az ideszállítást követően senki nem kereste a gépkocsit. Vélhetően lopott, és itt parkoltatják

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Sina Simon stny. 32

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés leírását "Az ideszállítást követően senki nem kereste a gépkocsit. Vélhetően lopott, és itt parkoltatják"-ról "Több hete itt parkol egy autómentővel ideszállított Wolkswagen gépkocsi Az ideszállítást követően senki nem kereste a gépkocsit. Vélhetően lopott, és itt parkoltatják"-ra.

  • Közterület Felügyelet hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem lopott, érvényes okmányokal rendelkezik.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Én nem abban kételkedtem, hogy nincs műszakija, vagy nincs biztositàsa, de az furcsa, hogy ismeretlenek ide szállitották, és azóta a kutya sem krerste
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Műszaki van, forgalomban van, biztosítás van, nem keresik.
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    18. kerület Losonc utca - Opel Zafira

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Losonc utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétlopott kerékpárroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    0517-Városháza Park (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Vámház körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére