Megoldásra vár

Buszmegálló

FRISSÍTÉS: 2022.06.24.
JCDecaux válasza:
"Köszönjük bejelentését, de az említett váró nem a JCDecaux Hungary tulajdonában, illetve gondozásában áll."
--------------
XVI. kerület Petőfi tér 276 E 176 E buszmegállóban hiányzó pad.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Bökényföldi út 69

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Publimont válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a bejelentést. Gondoskodunk a hiányzó paddeszkák pótlásáról.

    Tisztelettel:

    KOVÁCS LÁSZLÓ
    MŰSZAKI MUNKATÁRS

    Publimont Kft.

    H-1022 Budapest,

    Törökvész út 30/A

    laszl
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés helyét "F2XR+53 Budapest, Hungary (47.49791200, 19.04023500, 16)"-ról "Budapest, Bökényföldi út 69, 1165 Magyarország (47.50631962, 19.21119143, 17)"-ra.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Publimont

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "XVI. kerület Petőfi tér 276 E 176 E buszmegállóban hiányzó pad."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.06.24. JCDecaux válasza: "Köszönjük bejelentését, de az említett váró nem a JCDecaux Hungary tulajdonában, illetve gondozásában áll." -------------- XVI. kerület Petőfi tér 276 E 176 E buszmegállóban hiányzó pad."-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "JCDecaux"-ról "Publimont"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük bejelentését, de az említett váró nem a JCDecaux Hungary tulajdonában, illetve gondozásában áll.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Grabovszky Zsófia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó,elopott Buszváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    József utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó Budapest logo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kassai utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére