Megoldásra vár

Mozgáskorlátozott hely felfestése teljesen hiányzik 2.

Előzmény:
2021. 05. 13.
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/82972/mozgaskorlatozott-hely-felfestese-teljesen-hianyzik
Illetékes: Budapest Közút
"Az Ulászló u - Dinnye utca sarkán lévő mozgáskorlátozott hely felfestése teljesen hiányzik. Mellette tűzcsap van, így maga a hely kijelölése is aggályos. A helyre figyelmeztető tábla olyan magasan van, hogy sok autós figyelmetlenségből nem veszi észre, felfestés hiányában nem is gondol arra, hogy nem parkolhat ide."

2022. 06. 18.
A mai napig nem festették fel. A mozgáskorlátozott parkolóhely táblát egyébként jó lenne az egyirányú utca tábla alá áthelyezni.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dinnye u. 12

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Kérésére az Ön által megjelölt helyszínen lévő mozgáskorlátozottakat szállító járművek részére fenntartott várakozóhelyet határoló burkolati jelet az
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére