Válaszra vár

Gyom a fák körül

Anonim Járókelő

Jelzett szakaszon a fák körül erős gyomosodás figyelhető meg, illetve ugyanez a jelenség látható a bicikliút melletti vízlefolyó nyílásaiból. (Bem József tér villamosmegálló környéke)

Kérjük az Illetékest, végezze el a gyomtalanítást!

Pontos helyszín:
47.5119783419276, 19.039447039577468

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bem József tér

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újonnan ültetett fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elpusztult fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Pázsit utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére