Válaszra vár

Csőtörés

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő,

Szeretném a segítségüket kérni az alábbi közterületi csőtörés problémának az elhárításában. Sajnos a képek este készültek, de remélem jól kivehető, hogy a beton burkolat alól bugyog fel a víz.

Segítségüket előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Rhédey u. 13

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Budapest József körút 69. fszt. 1 (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Repülőtéri út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó fedél és tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Bocskai út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére