Válaszra vár

Kiégett lámpa

Ihász köz 2 előtt kiégett a közvilágítás

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Ihász köz 2

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közvilágítás hiányos a kerékpár úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Háros sziget (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére