Válaszra vár

Elütött állat teteme

Kérem, szállítsák el a képen látható állattetemet. A Golden csavarbolt előtt pár méterrel található.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, 11 10

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: ATEV Fehérjefeldolgozó Zrt.

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Poller kitörve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elektromos autó töltőpont nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Penny Market
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére