Válaszra vár

Elgörbült

Tisztelt Illetekes,
Lámpa fényterelője elgörbült, kérem helyreállítását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Nyuszi stny. 4

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leesett villanyoszlopajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Köztéri lámpák nem világítanak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidöntött vill. oszlop.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Budapest Corvin út 2-4 Bejárat a Petróleum utca felől (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére