Válaszra vár

Kiszáradt fa

Kiszáradt fák.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Zsókavár u. 53

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Vág utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére