Válaszra vár

Hiányos macskakő

Anonim Járókelő

Több hete hiányzik a macskakő a járda részeken és mellette.

Több egymástól pár méteres távolságban levő pontot fotóztam le. Az utca mindkét oldalán tapasztalható a hiba.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Holló u. 15

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Városligeti Fasor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Gazos útpadka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére