Válaszra vár

Mocskos plafon, rongált lámpák

A Margit Híd budai hídfő 4,6-os villamos megállókból a lejáróknál undorítóan mocskos a plafon rész, illetve a lámpatesteket is megrongálták.

Kérjük az Illetékest, hogy rendezze a bejelentett helyszínt!

Pontos helyszín:
47.51467801311317, 19.03898614818018

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit híd

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez bdk és fkf, bkk semmiképpen sem
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére