Válaszra vár

Eldugult lefolyó

Kedves csapat!

A Pethenyi utcai játszótéren lévő ivókút lefolyója eldugult, így a víz a mellette levő süllyesztett, mulccsal burkolt játszó felületre folyik át, keresztül az úton.
Szeretném kérni az illetekeseket hogy takarítsák ki a lefolyót.

Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, fitneszpark

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Pol
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére