Megoldásra vár

Kiszáradt fa

A Damjanich utcában a Hernád utca kereszteződésének közelében található a képen látható kiszáradt fa.
Szeretném kérni a cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 33

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a kiszáradt fa kiszedését beütemezték munkatársaink, pótlásáról a kiszedést követő egy éven belül gondoskodunk.
    Jogszabályi kötelezettsé
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gaz a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Károly körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Bálványfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Gondozatlan földdarab

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Baross tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére