Válaszra vár

Dupla fülke

Nyugati és a Podmaniczky között, a Posta előtt 2db dupla telefonfülke van a járdán, de mind két fülkében csak 1-1db készülék van.
Ha megoldható kérnék a két készüléket egy fülkébe összevonni és a felesleges fülkét eltávolítani.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 51

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kiáll

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányos közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szondi utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére