Megoldott

Elhagyott Ford Mondeo

Anonim Járókelő

Hónapok óta közterületen parkoló forgalomból ideiglenesen kivont gèpjàrmű.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 50a

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésére válaszul tájékoztatom, hogy a szóban forgó gépjármű közterületi tárolását jogszerűvé tették, a gépjárművel szemben további intézkedésre nincs mód.

    Üdvözlettel
    Sajtó...
  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésére válaszul tájékoztatom, hogy Rákosmente Önkormányzatának közterület-felügyelete helyszíni ellenőrzést tartott a bejelentésben szereplő helyszínen. A tárgyi gépjármű e...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Gyökér utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott suzuki swift a Mezőcsát utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Mezőcsát utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Suzuki Békásmegyeren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Papp Alexander
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére