Válaszra vár

két elhagyott jármű a Nyereg úton a kanyarban

Két hónapja nem viszik el a furgont és a robogót a Nyereg út Haránt köz kereszteződésből.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Nyereg út 18

Hozzászólások

  • Járókelő Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A furgon még ott áll, a robogót eltűntették a lomisok.
  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Czetz János utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott volvok lejart muszakival

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kiscelli köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére