Megoldásra vár

Rossz kivitelezés

FRISSÍTÉS 2022.07.12.
XIV. kerület válasza:

A Vezér utca szervizútja (Paskál-malom u. – Fogarasi út) 2021. év végén,
önkormányzati beruházásban, földutas pályázat eredményeként épült meg. A
beruházás, illetve az önkormányzat megbízásából készült terv nem
tartalmazta a Mogyoródi csomópont átépítését, illetve annak
vízelvezetésének megoldását, mivel arra, illetve a Vezér u. főpálya
felújítására külön tervet készíttetett a Budapest Közlekedési Központ
(BKK). A szervizút átépítési terve csatlakozik a BKK tervéhez.

Sajnálatos módon a két projekt megvalósítására nem tudott egy időben sor
kerülni. Társaságunknak a fővárosi beruházás időpontjáról nincs
információja.

----
XIV kerület Mogyoródi út Vezér utca kereszteződésénél lévő gyalogos átkelőt nagyobb esőzés után ellepi a víz. Gyakorlatilag nem lehet átkelni szabályosan. Ez a jelenség évek óta probléma. Most hogy kerékpár utat csináltak és parkosítottak a helyzet még rosszabb lett. Kérném a segítségüket az ügy megoldásában.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0032693/2022
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00104005

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes Budapest Közút Zrt.-n
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "XIV kerület Mogyoródi út Vezér utca kereszteződésénél lévő gyalogos átkelőt nagyobb esőzés után ellepi a víz. Gyakorlatilag nem lehet átkelni szabályosan. Ez a jelenség évek óta probléma. Most hogy kerékpár utat csináltak és parkosítottak a helyzet még rosszabb lett. Kérném a segítségüket az ügy megoldásában....

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Blog!

    Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata az
    önkormányzat által biztosítandó helyi közszolgáltatási feladatok
    lebonyolítását a Zuglói Zrt. útján lá
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Kátyú"-ra.

  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Krisztián bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    2 aszfaltfelpúposodás a zebrán évek óta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Kátyú a villamos síneknél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére