Megoldott

Elhagyott suzuki swift a Mezőcsát utcában

Anonim Járókelő

Sziasztok!
Rendszám nélküli autó parkol a Mezőcsát utcában a Mezőhegyes utca kereszteződéséhez közel.
Az autót a telektulajdonos bejelentette már elég régen. Semmi nem történt.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Mezőcsát u. 25

Hozzászólások

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésére válaszul tájékoztatom, hogy a tárgyi gépjárművet a tulajdonos, felszólításunkat követően a közterületről eltávolította.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente...
  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autó a mult het elejen eltűnt. Azt hittem onok szallitottak el, de ezek szerint valakinek megtetszett a roncs.
    Köszönöm a segítségüket!
  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésére válaszul tájékoztatom, hogy Rákosmente Önkormányzatának közterület-felügyelete helyszíni ellenőrzést tartott a bejelentésben szereplő helyszínen. A tárgyi gépjármű e...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Gyökér utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott Ford Mondeo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Suzuki Békásmegyeren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Papp Alexander
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére