Megoldásra vár

Kevés fedett biztonságos biciklitároló

Anonim Járókelő

II. Kerületben nagyon kevés a kültéri biztonságos fedett biciklitároló, a lakások általában nagyon szűk lépcsőházzal rendelkeznek, kevés előtérrel és szinte lehetetlen mindennap fel-le vinni a kerékpárokat.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kis Rókus u. 41

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Műszaki Osztály a kerület belvárosi részén keresi azon területeke, ahol további kerékpár tárolóhelyeket tud kialakítani.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    8
    Megoldott
    8

    Lódarázs fészek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Deák Ferenc utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kupakgyűjtő szív használata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Pasaréti út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére