Megoldott

Nem világít.

1203 Kende Kanuth utca 40-42-nél nem világít a közvilágítás egyik lámpája.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Kende Kanuth u. 40

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságun...
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Ferde lámpatest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Attila utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére