Megoldásra vár

Japan keserufu

FRISSÍTÉS: 2022.07.11.
XIII. ker. Polgármesteri Hivatal válasza:
"A Közszolgáltató Zrt. az illetékes Vízügyi Hatóságnak továbbította a bejelentését."

--------------------------------------------
A Marina Parton, a Duna rézsüjén ket hatalmas tömbben kb 5x10 meter - nő a japan keserufu. Bar a kozeleben semmi sincs amit karositana, de aradaskor elterjedhet mashova is.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kelén u. 1. C-ép. 2. em. 4

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A Marina Parton, a Duna rézsüjén ket hatalmas tömbben kb 5x10 meter - nő a japan keserufu. Bar a kozeleben semmi sincs amit karositana, de aradaskor elterjedhet mashova is."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.07.11. XIII. ker. Polgármesteri Hivatal válasza: "A Közszolgáltató Zrt. az illetékes Vízügyi Hatóságnak továbbította a bejelent...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ról "Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közszolgáltató Zrt. az illetékes Vízügyi Hatóságnak továbbította a bejelentését.
    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző
    POLGÁRMESTERI HIVATAL
    Szociál
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    száradnak a növények a szökőkútnál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    1304-Margitsziget (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szétrohadt törzsű fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Kárpát utca - Tisza utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére