Válaszra vár

üres fahely évek óta - Deák Ferenc tér

Anonim Járókelő

üres fahely évek óta - Deák Ferenc tér

47-49 végállomás, jobb oldalon, Anker oldalán

Várható a pótlás?

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Károly krt. 1320

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Várjuk a választ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicsit közelebbről:
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés leírását "üres fahely évek óta - Deák Ferenc tér 47-49 végállomás, jobb oldalon, Ankel oldalán Várható a pótlás?"-ról "üres fahely évek óta - Deák Ferenc tér 47-49 végállomás, jobb oldalon, Anker oldalán Várható a pótlás?"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    47-49 végállomás, jobb oldalon, Anker oldalán
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gaz a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Károly körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Bálványfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Gondozatlan földdarab

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Baross tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére