Megoldott

Szemét és zöldhulladék

Anonim Járókelő

Letört ágak és szemét a Kelemen László utcában.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kelemen László u. 22

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Mint ismert a Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. (VIII. 1.) sz. önkormányzati rendelete a főváros köztisztaságáról az alábbi szabályozást rendeli:

    3. § Az ingatlan tul
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rendszertelen takarítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Fő utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Betontörmelék zöldterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkrement szemetesedény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Királyfürdő utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére