Megoldásra vár

Lekopott parkolófelfestés az Ulászló utcában

Az Ulászló utca Fehérvári út és Fadrusz utca közti szakaszának nagy részén mindkét oldalt végig le van kopva a vonal, ami azt jelzi, meddig szabad felparkolni a járdára.

Ezt négy éve (!!) már egyszer bejelentettem, akkor az önkormányzat azt válaszolta, hogy a szerződéses partnerük újrafesteti, ami akkor meg is történt az úttest felől (ahol addig sem okozott gondot, hogy útban lettek volna az autók), viszont azóta sem történt meg a járda felől (ahol viszont permanens gondot okoz, hogy az autók túlterjeszkednek a lekopott vonal helyén, és így nagyon leszűkítik az egyébként sem túl szellősre hagyott gyalogosfelületet).

Újra bejelenteném a hiányosságot, hátha most jobban sikerül kezelni. (A csatolt kép a Magyari István utca sarkán készült, de a teljes utca tele van ilyen példákkal: alig felismerhető felfestés, masszívan túlparkoló autó.)

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Károli Gáspár tér 7

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Baranyai Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem vagyok benne teljesen biztos, hogy jól értem az önkormányzati választ, de nekem úgy tűnik, mintha parkolási szabálysértési ügyként értékelné a bejelentést, míg az én eredendő bejelentői szándékom...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. június 24., péntek 11:04
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Baranyai Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kopott útburkolat festés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kapolcs utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    veszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sopron út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére