Válaszra vár

Hiányzó fa pótlása (4)

Lajos utca 8-10 magasságában kérem pótolják a hiányzó fát.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Lajos u. 8

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újonnan ültetett fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elpusztult fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Pázsit utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Benőtt bokrok a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Bem rakpart (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére