Megoldásra vár

Olvashatatlan tábla

A Vécsey és Bem utca sarkán lévő egyik utcanévtábla olvashatatlanná vált.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Bem u. 6

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Címzett!
    Köszönjük bejelentését.
    A tábla cseréjének igényét listánkban rögzítettük, a következő beszerzési időszakban gondoskodunk cseréjéről.
    Az intézkedésig szíves türelmét kérjük.
    Tisztelettel,
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás, firkás táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Ábrahám Géza utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Biztonsági kameraoszlop rögzítési hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Bíró Mihály utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    WC illetve lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Budapest Pázsitos sétány 1-3. E Fsz. 2 (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére