Megoldott

Lomis tábla

A Tátra tér B/4-es számú háza előtt az egyik fára fel van láncolva egy lomis tábla.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Tátra tér A/2. 1. lh. II/3.

Hozzászólások

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkok és zöldterületek"-ról "Szemét"-ra.

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük bejelentését.
    A tábla eltávolítását a mai napon megrendeltük, az intézkedésig szíves türelmét kérjük.
    Tisztelettel,
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemét és sitt sokadszorra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Beke Gergő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Jókai Mór utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lomis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Eperjes utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére