Megoldott

Hiányos fedél

Kitöredezett az aszfalt burkolat a kerek telekomos fedlapból. A kép a Google utcaképből van, mert a problémát a buszról nem tudtam lefotózni.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 91

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére