Válaszra vár

Kopott fedél

Kopott a Novotron feliratú fedlap a buszmegállóban.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Göncz Árpád Városközpont M

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Invitech

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányos fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fedlapok körül hiányos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lyukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Invitech
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére