Megoldott

Nem működik a vízcsap

Kérem helyezzék üzembe főleg ebben a melegben a csapot! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Rákóczi tér 34

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JKV Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    Beüzemelték. Megoldott :)
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • JKV Zrt. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lezuhant

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Tamariska-domb Természetvédelmi Terület, Damjanich János u. (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére