Megoldott

Buszmegálló betört üveg

161, 161E, 169 buszok Óvónő utcai magállójában várófülke ablaka betört.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Óvónő utca

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Mihalik Béla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    513 darabra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: JCDecaux
    513. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Repedt üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Acsai Milán
    Illetékes: JCDecaux
    Széchenyi rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott ülőke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Óbudai temető (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére