Megoldatlan

Elhagyott jármű és területfoglalás

Anonim Járókelő

Rendszámos roncs ami évek óta áll a zöldterületen. Mellette egy sátorgarázs valószínüleg illegálisan odaállítva.
Kérem a roncs elszállításáról értesítsék a roncs tulajdonosát a sátorgarázst pedig számolják fel és bontassák el. A zöldterület visszaállításának költségeit pedig adják a károkozóknak.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hadak útja 17

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt bejelentő!

    Ezt a kocsit is ismerjük régóta.
    Ez a terület - magánterület.
    Újbuda Közterület-felügyelete értelemszerűen nem intézkedhet itt sem.

    Újbuda Közterület-felügyelet
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismerem a kocsit, szerintem ez magánterület. Ha nem, biztosan szállítható, vagy 5 éve nincs műszaki rajta.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Iglói utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott Tier roller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Rudas Gyógyfürdő (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Zalaegerszeg utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére