Megoldásra vár

Megsüllyedt aknafedő

FRISSÍTÉS: 2022.07.08.

XXI. kerület Csepeli Városgazda:
"Az útpálya állapotán a teljes útszakaszra vonatkozó burkolat-felújítási munka tudna jelentősen javítani, ami a Csepeli Városfejlesztési és Gazdaságfejlesztési Nonprofit Kft. illetékessége. Az info@varosfejlesztes21.eu e-mail címen további információt kérhet a jövőben megvalósuló útépítésekkel kapcsolatosan."
----------------------

Az aknafedő ugyan nem, de az 1 méteres környezete meg van süllyedve. Előbb-utóbb itt olajteknők fognak kilyukadni! Kikerülni csak úgy lehet ha áthajtunk a szembejövő sávba! (A mellékelt fotó sajnos nem aktuális!)

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csepeli út 41

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett !

    2022. július 08. napon a Csepeli Városfejlesztési Nonproft Kft. részére címzett bejelentését köszönettel fogadtuk.
    A Csepeli út közműellátás műszaki probléjámával kapcsolatban felv
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Az aknafedő ugyan nem, de az 1 méteres környezete meg van süllyedve. Előbb-utóbb itt olajteknők fognak kilyukadni! Kikerülni csak úgy lehet ha áthajtunk a szembejövő sávba! (A mellékelt fotó sajnos nem aktuális!)"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.07.08. XXI. kerület Csepeli Városgazda: "Az útpálya állapotán a teljes útszakaszra...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft."-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/3084/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy a Csepeli úton rendszeresen végzünk kátyúzási és kisebb
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Kármán Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Táncsics Mihály utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régóta nem javított kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére